Projekty
Doradztwo inwestycyjne

icon-drop1
Galeria Corso z zewnątrz

Galeria Corso Świnoujście

Galeria handlowa znajdująca się w centrum Świnoujścia. Na czterech kondygnacjach znajdują się sklepy odzieżowe, spożywcze, rtv i agd oraz sale kinowe. Dzięki współpracy z Kancelarią pozyskano finansowanie budowy Galerii w postaci kredytu inwestycyjnego oraz preferencyjnej pożyczki w ramach Inicjatywy JESSICA.

Czytaj więcej...
Hotel Hamilton Świnoujście

Hotel Hamilton Świnoujście

Inwestycja zlokalizowana jest w Świnoujściu przy zbiegu ulic Uzdrowiskowej i Zdrojowej, kilkadziesiąt metrów od nadmorskiej promenady. W hotelu znajduje się 265 pokoi 2-osobowych i 12 apartamentów oraz parking podziemny na 225 samochodów. Jest tu również strefa Wellness i SPA, sale do ćwiczeń i rehabilitacji oraz siłownia.

Czytaj więcej...
Platinium Resort Świnoujście

Platinum Resort Świnoujście

Inwestycja obejmuje budowę 3 budynków hotelowych mieszczących po 61 pokoi gościnnych, kuchnię, stołówko – restaurację, kawiarnię oraz odnowę biologiczną z basenem (SPA). Każdy z budynków będzie posiadał garaż podziemny. Hotel **** zaprojektowano w sposób odbiegający od konwencji typowej dla dużych obiektów hotelowych.

Czytaj więcej...

Projekty
Dotacje

icon-drop1
Oceanarium Międzyzdroje

Oceanarium Międzyzdroje

Największy tego typu obiekt na polskim wybrzeżu, w którym powstanie 6 dużych zbiorników dla ryb z oceanów całego świata oraz półtunel, w którym będzie można doświadczyć podwodnej przygody. Budynek posiadać będzie nowoczesną bryłę, a na jednej z jego kondygnacji będzie miejsce na organizowanie wystaw czasowych.

Czytaj więcej...
Ogródki działkowe

Melioracja ogrodów działkowych

Długo oczekiwana przez społeczność działkowców melioracja na terenach Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Kotwica” w Świnoujściu mogła być zrealizowana dzięki współpracy z aob. Pozyskaliśmy środki w postaci dotacji z Unii Europejskiej – udało się im się to jako pierwszym ogrodom w Polsce!

Czytaj więcej...
Hotel Gold Pralnia

Pralnia i rozbudowa Hotelu Gold

Zakup wyposażenia do pralni hotelowej i rozbudowa o taras zimowy pozwoliły na rozwinięcie działalności hotelu. Dzięki temu uniezależnił się on od zewnętrznych podmiotów świadczących usługi pralnicze, a goście hotelu zyskali dodatkową przestrzeń restauracyjną do wykorzystania również poza ścisłym sezonem.

Czytaj więcej...

Leave a Comment