Projekty
Doradztwo inwestycyjne

icon-drop1
Galeria Corso z zewnątrz

Galeria Corso Świnoujście

Galeria handlowa znajdująca się w centrum Świnoujścia. Na czterech kondygnacjach znajdują się sklepy odzieżowe, spożywcze, rtv i agd oraz sale kinowe. Dzięki współpracy z Kancelarią pozyskano finansowanie budowy Galerii w postaci kredytu inwestycyjnego oraz preferencyjnej pożyczki w ramach Inicjatywy JESSICA.

Czytaj więcej...
Hotel Hamilton Świnoujście

Hotel Hamilton Świnoujście

Inwestycja zlokalizowana jest w Świnoujściu przy zbiegu ulic Uzdrowiskowej i Zdrojowej, kilkadziesiąt metrów od nadmorskiej promenady. W hotelu znajduje się 265 pokoi 2-osobowych i 12 apartamentów oraz parking podziemny na 225 samochodów. Jest tu również strefa Wellness i SPA, sale do ćwiczeń i rehabilitacji oraz siłownia.

Czytaj więcej...
Platinium Resort Świnoujście

Platinum Resort Świnoujście

Inwestycja obejmuje budowę 3 budynków hotelowych mieszczących po 61 pokoi gościnnych, kuchnię, stołówko – restaurację, kawiarnię oraz odnowę biologiczną z basenem (SPA). Każdy z budynków będzie posiadał garaż podziemny. Hotel **** zaprojektowano w sposób odbiegający od konwencji typowej dla dużych obiektów hotelowych.

Czytaj więcej...

Projekty
Dotacje

icon-drop1
Branża gastronomiczna i turystyczna

Branża gastronomiczna i turystyczna

Remonty, wyposażenie, zakup sprzętu łącznie dotacje na 3 mln PLN. Pozyskaliśmy liczne dotacje dla branży, dzięki którym zmodernizowano kilkanaście lokali, zakupiono wyposażenie i sprzęt do nich oraz uruchomiono w ten sposób nowe usługi. Projekty obejmowały inwestycje od 80 tys. do nawet miliona PLN.

Czytaj więcej...

Leave a Comment