Kredyty dla Klientów Indywidualnych i MŚP

Kredyty dla Klientów Indywidualnych i MŚP

Pomagamy w pozyskiwaniu kredytów indywidualnych, dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Ekspert kredytowy na jednym spotkaniu porówna dla Państwa najlepsze na rynku oferty finansowania, przedstawi możliwości wynikające z uzyskiwanych przez Państwa dochodów, rozwieje wszelkie wątpliwości związane z kredytem. Za naszym pośrednictwem złożą Państwo wniosek kredytowy do banków, w razie wątpliwości to my negocjujemy i udzielamy odpowiedzi, oczywiście w porozumieniu z Państwem. Na zakończenie zapraszamy do wybranego oddziału banku, aby podpisać umowę kredytową.

aob consulting w liczbach

2 MLD ZŁ

Łączna wartość 
sfinansowanych projektów

150 FIRM

Działamy z firmami 
z całej Polski

70 MLN ZŁ

Nasi Klienci pozyskali już miliony z dotacji na inwestycje

Usługi

Nasz Zespół

Pracownicy działu Finansowanie

Jarosław Domański

Ekspert Finansowy / Specjalista ds. nieruchomości
licencja nr 24869

Katarzyna Kuć

Project Manager

Kontakt

Skontaktuj się
z nami

adres
Armii Krajowej 14b,
72-600 Świnoujście
Imię
E-mail
Telefon
Treść wiadomości
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest aob consulting Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Świnoujściu (72-600), ul. Armii Krajowej 14B, NIP: 8551585816
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Zaakceptowanie zgody na wykorzystanie plików cookies jest jednoznaczne z zapoznaniem się i przyjęciem treści Polityki prywatności.

Jesteś zainteresowany usługą Kredyty dla Klientów Indywidualnych i MŚP?

Zostaw do siebie kontakt, oddzwonimy.

Imię
Nazwisko
E-mail
Firma
Telefon
Treść wiadomości

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, iż Administratorem Państwa danych osobowych jest aob consulting Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Świnoujściu (72-600), ul. Armii Krajowej 14B, NIP: 8551585816 Polityka prywatności.